Matýsek Petr
Číslo položky: 13844
Moje sledované obrazy Zátiší s opicí
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 60 cm, malba míně poškozena
o autorovi: 1885 - 1942
malíř figurálních obrazů, krajin a zátiší.
Žák vídeňské akademie u profesora Bachera, pak šest let se vzdělával v Paříži, kde i působil. Studijní cesty po Francii, Itálii, Německu. Činný také v New Yorku. Vystavoval od roku 1903 ve Vídni a od roku 1926 v Praze
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

15.11.2021 21:18