Číslo položky: 13881
Výlet
popis: Litografie 54/99, rozměr tiskové plochy 70,5 x 54,5 cm, sklo poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |