Číslo položky: 5869
Starý dům
popis: Olej na plátně, rozměr 52,5 x 67 , rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
22.02.2018 18:06