Číslo položky: 13890
Horská bystřina
popis: Olej na dřevě , rozměry : 20,5 x31,5 cm . Rozměry včetně rámu: 43 x 53 cm. Původní rám restaurovaný, zlaceno plátkovým zlatem. Malba odborně vyčištěna.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |