Číslo položky: 14010
Mladá dívka
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry malby : 46 x 36,5 cm. Mohlo by se jednat o variantu obrazu : Poprsí mladé dívky. Nesignováno, poškozený rám.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
7 100 Kč
7 100 Kč
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |