Číslo položky: 5884
Pradlena
popis: Olej na plátně, rozměr 62,5 x 46,5, rám silně poškozen, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 100,00 Kč |