Šimorda Alois
Číslo položky: 14001
Moje sledované obrazy Dívčí akt s hrozny
popis: Olej na plátně, rozměry : 67 x 52,5 cm, datováno 1938
o autorovi: Narodil se 2. 2. 1887 v Kostelci u Holešova.
Vyučený dekorační malíř.
Malíř samouk v Brně. Věnoval se malbě krajin a zátiší.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč