Mamedov Vugar
Číslo položky: 13684
Moje sledované obrazy Azurové pobřeží Nice
popis: Olej na lepence, rozměry: 20 x 25 cm, nerámováno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč

17.11.2021 21:08