Číslo položky: 13682
Brno - Katedrála svatého Petra a Pavla
popis: Olej na plátně, rozměry malby : 20 x 30 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.11.2021 21:06
2 500,00 Kč | 17.11.2021 21:02:57 |