Mamedov Vugar
Číslo položky: 13681
Moje sledované obrazy Pražské střechy
popis: Olej na plátně, rozměry malby : 20 x 30 cm, nerámováno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

17.11.2021 21:07

2 500,00 Kč 17.11.2021 21:03:25