Číslo položky: 5928
Ruská trojka
popis: Olej na lepence, rozměr 55 x 74 cm. Signováno nečitelně.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 000,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |