Autor nezjištěn
Číslo položky: 5928
popis: Olej na lepence, rozměr 55 x 74 cm. Signováno nečitelně.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 300 Kč