Číslo položky: 13802
Sfinga
popis: Tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36,5, cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
8 600 Kč
8 600 Kč
8 600,00 Kč |
7 600,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |