Jirků Boris
Číslo položky: 13657
Moje sledované obrazy Útěk před bouří
popis: Olej na papíru rozměry: 34 x 49 cm, poškozeno, zaskleno
o autorovi: Malíř, sochař, ilustrátor.
Narodil se 10.4. 1955 ve Zlíně.
Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u prof. A. Paderlíka. Vyučuje (docent), vede Ateliér figurální kresby na pražské VŠUP. Je členem SVU Mánes. Věnuje se volné malbě, grafice, ilustraci a knižní grafice.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč