Číslo položky: 13792
Koupání
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, zaskleno, nesignováno, značeno na rámu
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč