Altman
Číslo položky: 13782
Moje sledované obrazy Šestispřežení
popis: Olej na plátně, rozměr 71,5 x 11,5 cm, plátno poškozeno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

16.09.2021 22:38