Číslo položky: 13782
Šestispřežení
popis: Olej na plátně, rozměr 71,5 x 11,5 cm, plátno poškozeno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
16.09.2021 22:38