John .
Číslo položky: 13631
Moje sledované obrazy Kubizující zátiší
popis: Olej na plátně, rozměry : 45 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

17.11.2021 20:56