Číslo položky: 13631
Kubizující zátiší
popis: Olej na plátně, rozměry : 45 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
17.11.2021 20:56