Reiter Gustav
Číslo položky: 13615
Moje sledované obrazy Zasněžené hory
popis: Olej na plátně, rozměry : 70 x 100 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč