Autor nezjištěn
Číslo položky: 5837
Moje sledované obrazy Slípky před chalupou
popis: Olej na lepence, rozměr 29,5 x 39 cm, malba poškozena, nerámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč