Číslo položky: 13606
Salamis 1926
popis: Olej na plátně, rozměry : 33 x 52 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
16.11.2021 21:26