Číslo položky: 13739
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 97 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |