Waldhauser Antonín - připsáno
Číslo položky: 13558
Moje sledované obrazy Krajina s můstkem
popis: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměry: 10 x 15,5 cm, poškozený rám.
o autorovi: Malíř krajin, historických obrazů a žánrů.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč