Číslo položky: 13733
Liška
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |