Autor nezjištěn
Číslo položky: 5885
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 37, signováno pod rámem
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč