Zpět na aukce Autor nezjištěn
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 37, signováno pod rámem
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč