Číslo položky: 13554
Anděl
popis: Lept/papír, rozměr listu 23 x 16 cm, značeno v tisku, vodoznak, zaskleno, rámováno.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
4 900,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |