Číslo položky: 13549
Putty s motýlkem
popis: Olej na plátně, rozměry: 57 x 45,5 cm, rozměry s rámem: 80 x 69 cm. Rám mírně poškozen. Obraz pochází z majetku Marie Machalické, manželky básníka Jana Machalického
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč