Panuška Vladislav
Číslo položky: 13547
Moje sledované obrazy Tah divokých hus nad Kochánovem
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 29 x 38 cm, zaskleno rok.1925 Nově rámováno
o autorovi: (1902 - 1959)
Narozen 22. 5. 1902 ve Karasově Lhotě.
Malíř krajinář, žák svého otce Jaroslava Panušky. Absolvent uměleckoprůmyslové školy v Praze.

Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 700 Kč