Číslo položky: 13486
Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy
popis: Olej na plátně, rozměry : 41 x 51 cm. Rozměry včetně rámu: 67 x 77 cm. Reintolováno, rám poškozený. Malíř z okruhu Aloise Arneggera
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
16.09.2021 22:32
5 000,00 Kč | 1.9.2021 21:20:32 |