Faltys B.
Číslo položky: 13477
Moje sledované obrazy Krojované ženy
popis: Olej na plátně, rozměry : 70 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

16.09.2021 22:22