Číslo položky: 13726
Rybník "Překvapil" při západu slunce
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 11 x 22 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
16.09.2021 21:06
500,00 Kč | 25.8.2021 11:23:33 |