Makovec Ludvík
Číslo položky: 13726
Moje sledované obrazy Rybník "Překvapil" při západu slunce
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 11 x 22 cm, zaskleno, nesignováno
o autorovi: (1912-1989)
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

16.09.2021 21:06

500,00 Kč 25.8.2021 11:23:33