Vaníček J.
Číslo položky: 5989
Moje sledované obrazy Zátiší s bažantem
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 84 cm, rám mírně poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč