Wiesner Adolf
Číslo položky: 5922
popis: Olej na plátně - 98 x 80 - Datováno 1926
o autorovi: Narodil se 31. 3. 1871 v Praze a zemřel 18. 9. 1942 v Terezíně
Malíř, žák pražské akademie u prof. Pirnera (2 roky), poté na akademii v Drážďanech u prof. Pohle a v Mnichově u prof. Seitze. Po návratu do Prahy patřil k prvnímu kruhu žáků prof. Hynaise. Poprvé vystavoval v Rudolfině a patřil tehdy také mezi první členy S. V. U. Mánes.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

21.02.2018 20:05

1 000,00 Kč 21.2.2018 18:57:18