Číslo položky: 5922
Muž v taláru
popis: Olej na plátně - 98 x 80 - Datováno 1926
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
21.02.2018 20:05
1 000,00 Kč | 21.2.2018 18:57:18 |