Kohoutek
Číslo položky: 13340
Moje sledované obrazy Barevná políčka
popis: Olej na plátně fixováno na překližce, rozměr 35,5 x 65,5 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč