Číslo položky: 13359
Rumcajs a Manka
popis: Litografie 105/200, rozměr ve výřezu 22,5 x 20 cm, lepení pasparty poškozeno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 200,00 Kč |