Pilař Radek
Číslo položky: 13359
Moje sledované obrazy Rumcajs a Manka
popis: Litografie 105/200, rozměr ve výřezu 22,5 x 20 cm, lepení pasparty poškozeno
o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena:
700 Kč
3 600 Kč