Číslo položky: 13353
Tetřev v toku - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 93 x 110 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
14.09.2021 19:12
4 200,00 Kč | 10.6.2021 09:25:01 |