Nesignováno .
Číslo položky: 13353
Moje sledované obrazy Tetřev v toku - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 93 x 110 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 200 Kč

14.09.2021 19:12

4 200,00 Kč 10.6.2021 09:25:01