Příhoda Václav
Číslo položky: 13328
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 62 cm, zaskleno, rám poškozen
o autorovi: Narozen 24. 4. 1888 v Praze. Zemřel 17. 6. 1941 v Praze. Malíř, krajinář a figuralista v Praze, žák pražské akademie v letech 1905 - 1910 u prof. Bukovace a Hynaise. Byl činný v Egyptě a Podkarpatské Rusi, maluje pouliční život v orientě a karpatské krajiny.
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
8 500 Kč