Číslo položky: 13328
Rujána
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 62 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
3 300 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |