Číslo položky: 13319
Krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 99,5 x 73 cm, výrazná krakeláž, kvalitní zlacený rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč