Tenot Charles
Číslo položky: 13319
Moje sledované obrazy Krajina s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 99,5 x 73 cm, výrazná krakeláž, kvalitní zlacený rám mírně poškozen
o autorovi: Francouzský malíř
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
31 000 Kč