Valenta Lubosh
Číslo položky: 13309
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 Cm, nerámováno
o autorovi: Český umělec jehož tvorba se vyvíjela přes 2 desítky let a odráží se v ní postupné poznávání technik, ale také vývoj doby a umění. Od surrealismu a realismu došel k novodobějšímu pojetí malby uměleckou špachtlí, která vyjadřuje jeho energii a touhu po moderním uchopení této práce. Život je pro něj škola, která nás učí žít a umění je jako ty příjemné chvíle radosti a večery s přáteli.

Výstavy:

1998 - 2002 - Vinárna Záhřeb, Praha
1.11. - 30.11. 2001 - 1. holešovická kavárna, Praha
7- 8. 6. 2003 - Kladenské dvorky, Kladno
1.8. - 31.8. 2003 - Alma café club & restaurant, Praha
26.-12.10.2003 - Kulturní a inf. centrum města Velešín
10.1.-1.2.2004 - Kulturní centrum Zahrada, Praha
4.7. - 28.8. 2004 - Galerie Rožmberský jezdec, Český Krumlov
1.10. - 31.10. 2004 - Charitativní akce, Ústav pro dušev. postiženou mládež - Psáry
4.2. - 31.3.2005 - Karviná, Státní okresní archív
1.4. - 30.6.2005 - Institut pro místní správu Praha, Benešov
19.8. - 17.9.2005 - Galerie Schwarzenberský špitál, Lišov
1.4. – 30.5.2008 - Alma restaurant, Žatecká, Praha
6.12.- 30.1.2008 - Restaurace Le Patissier, Praha
2.3.-1.4.2014 - Café Balkón, Praha 8
30.5.2014 - Noc Štrosu, benefiční akce, Praha 7
30.7. - 30.8.2014 - Restaurace A Plus, Praha 1
26.10.2014 - Velká Chuchle, Conseq park
1.2. - 28.2.2016 - Kavárna Alibi, Praha
1.8.- 31.8. 2017 - Galerie hradu Střekov, Ústí nad Labem
26.7.- 31.10. 2017 - Vinárna "U Jiřího", Praha

1.2.-29.2.2020 - Kavárna Coffeepark, Praha
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč