Číslo položky: 13368
Dívka s květem ve vlasech
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 33 x 29 cm, zaskleno, malba poškozena
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
13.09.2021 19:54