Číslo položky: 13475
Lovecké zátiší
popis: Olej na plátně, rozměry : 71,5 x 66 cm, nerámováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
13 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |