Nesignováno .
Číslo položky: 13444
Moje sledované obrazy Srnec - Opočno
popis: Olej na plátně, rozměry: 67 x 54,5 cm. Obraz pochází ze zámku Opočno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 200 Kč