Číslo položky: 13442
Liška s kachnou
popis: Olej na plátně, rozměry: 38 x 48 cm . 19.století.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
14.09.2021 19:04
6 000,00 Kč | 13.9.2021 14:59:11 |