Vaic Josef
Číslo položky: 13279
popis: Lept, rozměr ve výřezu 35,5 x 28,5 cm, zaskleno, mírně poškozeno
o autorovi: Josef Vaic
Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích.
Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 400 Kč