Číslo položky: 13431
Bulvár v Budapešti
popis: Olej na plátně, rozměry : 76 x 98 cm, celkové rozměry: 89 x 113cm, 1. polovina 20. století.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
20 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |