Číslo položky: 13283
Zátiší s vínem, růžemi a ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 93,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |