Zavázal František
Číslo položky: 13283
Moje sledované obrazy Zátiší s vínem, růžemi a ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 93,5 cm, rám poškozen
o autorovi: Narodil se 28. září roku 1878 ve Zbraslavi u Prahy. Své malířské dovednosti získal z kurzů na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Malbu zátiší studoval z obraz starých mistrů, což mu umožnily Vídeňské galerie. Věnoval se malbě zátiší.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč